Listování mělo v Lysé obrovský úspěch

Herci Lukáš Hejlík a Alan Novotný navštívili Lysou nad Labem s oblíbeným Listováním. Přijeli s Cooking show U nás v Evropě. Zábavný večer se odehrál v Podkroví radnice a dorazily na něj skoro čtyři desítky lidí.

Během představení Lukáš Hejlík moderoval imaginární cooking show a Alan Novoný zase zahrál osm mužů z různých zemí. Každý z nich vždy připravil jednu ingredienci, která potom skončila v hrnci ve speciální směsi.

Jídlo diváci mohli po skončení programu ochutnat a vypadalo to, že nebylo zas tak špatné, ostatně účinkující vykouzlili v podstatě lečo.

Akci uspořádala Městská knihovna Lysá nad Labem spolu s Maka Cofee a MAP v ORP Lysá nad Labem významně přispěl k jejímu propagování. Diváci odcházeli s dobrou náladou a během celého programu se nepřestávali smát.
Ohlasy účastníků:

Listování Lukáše Hejlíka mě opět nezklamalo, i když bylo trochu jiné než obvykle. Jeho kulinářská show byla velmi vtipná a svěží. Celé představení jsem si velmi užila a po celou dobu jsem se výborně bavila. – Jana Bajerová, ředitelka Městské knihovny Lysá nad Labem

Listování bylo báječné. Atmosféra milá, Lukáš Hejlík i jeho brněnský kolega byli báječní.  Už se těším, že zase někdy brzy přijedou.

Myslím, že se líbilo i prostředí, ve kterém se to „naše“ Listování odehrálo. Štěpánka Zrcková, knihovna Lysá nad Labem

Já byla úplně nadšená! Bylo to skvělé a klobouk dolů před výkonem pana Hejlíka, ale hlavně před osmicí tatínků z EU! 😊

Dlouho jsem se tak nenasmála. – Jitka Fránková, ředitelka MŠ Ostrá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *