Na základní škole se pracovalo i o víkendu. Bylo to skvělé

„Zaměstnanci spolu s dobrovolníky z řad občanů Litole  „zorganizovali víkendovou akci – úklid sklepních prostor“. Firma FCC ČR přistavila kontejner, který se ihned naplnil a musela dodat další. Víkendová akce přinesla uvolnění sklepních prostor, a tím i možnost k jejich dalšímu využití.“  Ředitelka ZŠ T.G.M v Litoli Hana Hušková velmi děkuj.

Krásná rodinná škola v Litoli

Škola prochází větší přeměnou. V uplynulém roce zde proběhla úprava některých učeben, šaten. Navýšila se kapacita nejen základní školy, ale i školní družiny. Vznikla též i malá kuchyňka v níž „úřaduje“ kroužek pečení. Dále učebna, která je využívána pro kroužky, externisty-pronajímateli (má samostatný vstup). Tím bylo možné nabídnout žákům, ale i dětem z okolí odpolední zájmové kroužky.

Kromě toho má škola T.G. Masaryka v Litoli také nové robotické pomůcky a kvalitnější vybavení pro výuku digitální gramotnosti.

V roce 2022 vstoupila do projektu EU s názvem Litol 2022. Po uzavření projektu získá škola výukové a didaktické pomůcky. Pomůcky budou směřovány na přírodovědnou, čtenářskou, matematickou gramotnost a herní vybavení školních družin.

V roce 2023-2024 proběhne revitalizace zeleně a v plánu je i vznik venkovní učebny. Věříme, že příznivci školy i tentokrát pomohou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *