Lesní jarmark se vydařil na jedničku. Navíc mu přálo počasí

V sobotu 3. září se v Milovicích odehrál Lesní jarmark. Stejně jako v loňském roce jej pořádal Lesní klub Skřítek, v jehož prostorech a okolo něj akce probíhala. I letos pořadatelům přálo pěkné počasí.

Zájemci si mohli prohlédnout mnoho druhů různého zboží, třeba nejrůznější náramky, přívěsky, háčkovaná zvířátka pro děti, oblečení – jako ponča, sukně a tak podobně. Nechyběly ani dobroty, třeba koláče, limonády a spousta dalšího.

Moc zajímavé byly stánky místních alternativních škol, jako je třeba Základní škola Do života. Svůj stáneček tady měly i děti, které prodávaly vlastní výrobky.

Dvě stanoviště měl také Skřítek, kterého návštěvníci mohli podpořit třeba nákupem koláčů nebo nejrůznějších drobností. Nechyběly ani výtvarné dílničky, v nichž si děti a často i rodiče mohli něco vyrobit. Nás zaujalo třeba malování na kamínky. Dětem se pak také hodně líbily balíky slámy sloužící jako prolézačka, na nichž si mohly do sytosti vyhrát.

S MAPem jsme jarmark navštívili hned po startu, tedy v 10.30 a už tou dobou zde bylo velmi mnoho návštěvníků. Je vidět, že milovičtí přesně o takové akce stojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *