Hurá, pvní vycházka je na světě. Pojďte s námi ven

A je to tady! Naše venkovní hra konečně spatří světlo světa. Procházky zaměřené na čtenářskou a matematickou gramotnost si můžete projít v Lysé nad Labem, Milovicích a Benátkách nad Jizerou. Do budoucna bychom je rádi rozšířili také o Kounice. Aktuálně si můžete projít první z nich v Lysé nad Labem. Ostatí budou následovat v nejbližších dnech.

Chceme moc poděkovat všem kdo s námi na vycházkách spolupracovali. Hlavní zásluhu mají naše Pracovní skupiny pro matematickou a čtenářskou gramotnost. Právě ony totiž vymyslely jednotlivé trasy i úkoly, či otázky, které je po cestě potřeba splnit.

Slovenské partnerky

Velký dík pak patří také našim slovenským partnerkám, s nimiž nás seznámil člen Pracovní skupiny pro matematickou gramotnost profesor Antonín Jančařík. Jedná se o pedagožky Silvii Harigovou a Janku Medovou. Právě ony nám totiž umožnily, abychom pro naše vycházky použily jejich speciální aplikaci Math City Map.

A teď k tomu jak všechno funguje.  Na svém mobilním telefonu si stáhnete zmíněnou aplikaci (Math City Map) na ní si zapnete sdílení polohy a necháte si zobrazit nejbližší trasy pomocí menu Browse Trails. Poté se vám zobrazí naše tři procházky. Stačí si kliknout na tu, kterou si aktuálně chcete projít a zvolit Download Trail. Poté kliknete v dolním menu na Start Trail a jdete. První, která jde do ostrého provozu najdete v Lysé nad Labem.

Přejeme mnoho příjemné zábavy při vycházkách!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *